Internet

Twój niezwykły e-sklep

Jeśli zastanawiasz się, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl opracowało autorskie oprogramowanie, które jest łatwe w obsłudze, ale równocześnie pełne przydatnych funkcji. Wszystko dlatego, żeby zapewnić naszym partnerom oraz ich klientom usługi na najwyższym poziomie. Założenie sklepu internetowego na naszej platformie to dostęp do rozwiązań dopasowanych do różnych oczekiwań osób, planujących otworzyć biznes w Internecie. Rozwiązania Shopelo.pl to obsługa szybkich płatności oraz przesyłek, również do najczęściej wybieranych przez klientów Paczkomatów InPost – bez potrzeby zawierania umów z firmami kurierskimi. To połączenia z platformami sprzedażowymi, systemami finansowo-księgowymi oraz porównywarkami cen, a jest to jedynie fragment świadczonych przez nas narzędzi.

Według zebranych przez nas informacji, wykorzystywanie opracowanych przez naszych specjalistów rozwiązań daje firmie możliwość zaoszczędzenia kilka godzin pracy każdego dnia. Nasi eksperci stale pracują nad aktualizacjami, byś jako sprzedawca mógł spokojnie prowadzić firmę, zachowując zarazem jak najwięcej czasu. Oferowane zestawy usług pozwolą Ci wybrać odpowiedni plan, dopasowany do Twoich potrzeb. Co więcej, masz okazję przetestowania naszej platformy za darmo przez dwa tygodnie. Zobacz, że korzystanie z niej jest rzeczywiście łatwe i zacznij działalność sprzedażową w Internecie razem z nami.

Zakładając sklep internetowy na na naszej platformie nie musisz posiadać działalności gospodarczej i możesz swobodnie sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowa. Sklep internetowy bez działalności to doskonały pomysł, jeśli jesteś pasjonatem czegoś oraz pragniesz połączyć ulubione zajęcie z czerpaniem dochodów z ręcznego tworzenia produktów. To ciekawe rozwiązanie, jeśli chcesz zacząć dorabiać do pensji, ale także przetestować pomysł na biznes, w sytuacji, gdy nie jesteś do końca pewien, jak zostanie przyjęty przez konsumentów. Załóż sklep internetowy na Shopelo.pl i zacznij sprzedaż internetową razem z nami. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji na każdym szczeblu współpracy. Zajrzyj na naszą stronę www, po znacznie więcej informacji.